Erotické masáže mají i léčebný účinek

Erotické masáže Matahari salon nejsou jen o tuctu orgasmů za hodinu, je to plynulý proces relaxace, uvolnění těla i mysli, dokonalý vášnivý prožitek, na jehož závěru si budete přát, aby trval věčně. Někteří lidé o nich tvrdí, že přináší mnohem víc, nežli klasický sex, ostatně, můžete se o tom přesvědčit sami.

ženská podprsenka

Lepší proudění lymfy – lymfatický systém je klíčový pro podporu imunity a ta je samozřejmě nezbytná mimo jiné na obranu proti virovým vetřelcům. Lymfa v těle musí dobře proudit do všech buněk, které zásobuje živinami a zároveň odvádí zplodiny do vylučovacích orgánů. Říká se, že pro její rozproudění je vhodný pohyb, ovšem velmi záleží na tom, o jaký pohyb jde. Nejlépe jsou na tom plavání (ale v nechlorované vodě), cyklistika, turistika, skákání na trampolínách a také masáže. Erotické masáže patří v této oblasti k nejúčinnějším, podobně jako reflexní terapie na chodidlech.

vyzuté střevíčky

Sladké něžnosti – něžné doteky rozproudí energii, uvolní napětí, zlepší náladu, podpoří nervovou činnost, zbavují depresí, podporují vzájemnou důvěru a úctu mezi lidmi – to vše každý z vás pravděpodobně dobře ví, nebo to alespoň tuší, jenže v dnešní uspěchané době si bohužel mnohdy na tuto činnost nenajdeme čas. Jsme tak přepracovaní a unavení, že usedáme do křesel nebo uleháme do postele a na nějaké mazlení nemáme náladu. To je ovšem velká chyba a erotické masáže vám v tom mohou výrazně napomáhat. Dopřejte si také volno, klid a pohodu, život není jen o „má dáti – dal“, jaký je jeho smysl můžete totiž začít chápat právě na masérském stole nebo s překrásnou dívkou v erotickém masážním apartmá.

Jako si vyberete techniku – je zcela ve vaší režii, doporučujeme volit takovou, která patří u dotyčné masérky k oblíbeným. Bude to tím pádem navozovat rozkoš i pro ni a cokoli děláte se zalíbením, vždy přináší efektivnější výsledek, nežli pouze kvůli finančnímu profitu.

About the Author

You may also like these