Nejvýdělečnější brigády pro studenty

Jak už bylo zmíněno, červenec a srpen jsou měsíce dovolené a není tedy divu, že většina zaměstnanců s prací na plný úvazek zvolí placené volno, zasloužený odpočinek. A přesně z toho důvodu se většina velkých firem rozhodne na zmíněné dva měsíce získat co nejvíce brigádníků, aby byl provoz nadále v pořádku a ve finále byli všichni spokojení. Po kterých pozicích se vám však, jakožto brigádníkovi, vyplatí koukat nejvíce?
přátelské gesto.jpg

1. Supermarkety

Většinou se jedná o potravinové markety a řetězce, velké obchodní domy a podobné firmy, které na toto období zpravidla nabírají nezměrné množství brigádníků. O taková místa je velký zájem, a to především proto, že se finanční odměna pohybuje v rozmezí od 130 do 140 korun za hodinu.
zmrzlina v ruce.jpg

2. Stánky

Koupaliště, hrady a zámky, turistické stezky… Všechny tyto areály v létě praskají ve švech, stejně tak zmrzlinové stánky či pojízdné karavany, které na podobných místech nabízejí vychlazené nápoje a trochu občerstvení. Majitelé mají zájem především o studenty, jelikož se zpravidla jedná o sezónní business. K poměrně vysokému platu zpravidla nabízejí ubytování zdarma či jídlo na účet podniku, stejně tak práci v příjemném prostředí.

3. Restaurace se zahrádkou

Nevadí vám být celý den na nohou a častá komunikace s ostatními lidmi není žádný problém? Výborně, potom je pro vás pozice číšníka/číšnice v určitém hotelovém resortu jako dělaná. Takové komplexy hledají zodpovědné osoby, které jsou zároveň schopné zůstat na určitém místě i několik dní. I z tohoto důvodu si tu každý student přijde přes léto na slušné peníze.
označený výpočet.jpg

4. Práce v zahraničí

Asi nejlepší způsob, jak si užít letního volna a získat k tomu nemalé platové ohodnocení. Existuje mnoho agentur, které podobné zahraniční brigády zprostředkovávají a vy si tak, s trochou štěstí, odpracujete své na luxusním baru v hotelové oblasti ve Španělsku, Řecku nebo Itálii.

Brigády jsou tedy slušný způsob, kterým si lze zajistit poměrně slušný příjem navíc, což se většině studentům samozřejmě velmi hodí.

About the Author

You may also like these

No Related Post