Každá žena je krásná, když je sebevědomá

Mnoho partnerských vztahů ztroskotá na úplných maličkostech nebo dokonce nesmyslech, až člověk žasne. Řadu z nich můžeme ovlivnit vzájemným porozuměním, empatickým přístupem a především komunikací. V dnešní době technických vymožeností, kdy využíváme textové zprávy, e-maily a hovory takřka nepřetržitě, je paradoxně lidský svět uzavřenější. Komunikujeme mezi sebou mnohem méně, než tomu bylo před několika desítkami let, upadá zejména mimosmyslové vnímání. Málo se řídíme svým citem a intuicí.
žena s papírem
Přirozenost a nestrojené chování – žádná žena není škaredá, každá má své kouzlo, které vyniká zejména tehdy, chová-li se přirozeně a odhazuje nesmyslné zábrany a dogmata. Muže nejvíce okouzlí právě taková bytost a nemusí mít zrovna parametry a křivky modelek. Již mnoho průzkumů potvrdilo, že největší obdiv sklízí vnitřní morální (duchovní) vlastnosti, tehdy se s takovým člověkem cítíme v bezpečí, je nám dobře, vnímáme skutečnou lásku a náklonnost.
Nesmyslné diety – mnoho mediálních vizí vytváří mylný dojem a stanovuje lidem přesný prototyp ideální ženy. Všechny odchylky jsou pak nepřijatelné a to vytváří ve společnosti nepříjemný tlak a narušuje partnerské vztahy. Patří sem i různé diety a cvičební programy pro udržení ideální postavy, přitom nejdůležitější je, jak se cítíme uvnitř. Pokud jsme spokojeni sami se sebou, tak nám nevadí ani nějaké kilo navíc a jak už bylo řečeno, dáváme přednost raději sebevědomé osobnosti, než strojené póze manekýn.
radost z moře
Tělesné nedostatky – co se týče tělesných partií a zvláště těch intimních zón, každého muže vzrušuje něco jiného. Obdivujeme na ženách nejen typické pohlavní znaky, ale i jiné drobnosti, například krásné prsty na rukou, smyslný zátylek, pupík, krásu kotníků a klenby chodidla, nebo třeba výraz očí, rty, zdravý chrup a ušní lalůčky. Důležitá je v tomto směru opět nestrojenost a uvědomění si vlastní osobnosti, která je vždy jedinečná, neopakovatelná, stejně jako otisky prstů.

About the Author

You may also like these

No Related Post