Možnosti ochrany

Je opravdu mnoho způsobů, jak se žena může chránit, když má svoje dny. Já jsem ze začátku samozřejmě používala vložky, protože jako panna já jsem se bála používat tampony. Vždycky mě s tím doma všichni strašili, že nemohu používat tampony, dokud už nebudu pana. Já jsem jim dávala za pravdu, protože jsem vůbec nic netušila a nevěděla jsem, byla jsem neznalá. Později jsem samozřejmě začala používat tampony a přišly mi naprosto lepší a praktičtější a také více hygieničtější než obyčejné dámské vložky na menstruaci. Potom také přišel na řadu menstruační kalíšek.

Jsou různé možnosti ochrany.

Ale musím jediné zmínit, že menstruační kalíšek mi přišel naprosto nevhodný a hlavně nehygienický. Protože když jsem si vzala poprvé menstruační kalíšek, tak pro mě bylo naprosto hrozné, když jsem byla s přítelem v restauraci. Vůbec jsem nechápala, jak jsem si měla vyměnit menstruační kalíšek někde v restauraci. Byla to pro mě velká ostuda, protože jsem byla úplně nervózní až jsem se potila a možná jsem také měla celý červený obličej. Od té doby, co jsem měl takové nemilé události s menstruačním kalíškem, tak jsem si ho už nikdy nevzala. Zkoušela jsem ještě další pomůcky jako například menstruační kalhotky. Velice jsem si oblíbila menstruační kalhotky z nanovlákna, které opravdu dobře sedí a vůbec nepřekáží. Pokožka pod těmito menstruační kalhotky z nanovlákna opravdu krásně dýchá, takže se nemusíte bát, že se zapaříte.

Moje dny někdy bolí.

Více informací o těchto menstruačních kalhotek nanovlákna se dozvíte na webové stránce myfemini.cz, kde je pro informaci a také více věcí o tom, jak správně používat anebo jak se starat o menstruační kalhotky z nanovlákna. Nemusíte se bát, protože tyto menstruační kalhotky z nanovlákna jsou velice pohodlné a jsou také velice žádané, protože i mně se velice osvědčily. A jsem ráda, že takové menstruační kalhotky z nanovlákna vůbec existují. Jsme článku se mohli tím že doteď a, že existují různé pomůcky pro ženy jako například menstruační kalhotky z nanovlákna, které jsou pohodlné.

About the Author

You may also like these