V čem spíte, aneb jaká jste

Spánek – naše každodenní činnost, kterou má někdo spojenou s nejrůznějšími rituály a také s oblíbenou polohou a tím, v čem spí. Každý z nás má rád a preferuje něco jiného. Někdo spí rád v bavlněném nebo flanelovém pyžamu, někdo zase dává přednost košilce a někdo dokonce spává nejraději nahý. Věřte nebo ne, ale to, jaký vy zvolíte úbor na spaní není jen tak a něco to o vás dokonce vypovídá. To, zda spíte v košilce nebo pyžamku girltime.cz, dokáže mnohé napovědět ohledně vaší povahy. Zjistěte, https://relax.lidovky.cz/velka-vanocni-soutez-05k-/zajimavosti.aspx%3Fc%3DA171126_135658_ln-zajimavosti_ape jak na tom konkrétně vy jste a co o vás vypovídá to, v čem nejraději spáváte.pyžamo
Milovnice pohodlných pyžam
Tento druh spacího úboru je jako stvořený pro pohodářku, které záleží především na pohodlí během spánku, a ne na tom, jak při něm vypadá. Taková žena je konzervativní a má ráda stereotypy, je také spolehlivá, obětavá a naslouchá ostatním. Problém není ani následně v tomto spacím úboru strávit ráno i dopoledne. Proč taky ne, když je tak krásně měkounké a pohodlné?
Milovnice sexy košilek
Tento spací úbor je jako stvořený pro ženy, které chtějí být sexy za každé situace. Nesmí chybět nejrůznější druhy krajky, mašliček a heboučký satén. Takové ženy se rády rozmazlují a luxus jim není cizí. Rády se cítí sexy a výjimečně. Často jde o anděla s ďáblem v těle.
Tričko na spaní
Toto oblečení na spaní vyjadřuje v dané osobě praktičnost a sportovního ducha. Daná osoba si příliš nepotrpí na romantické věci.spánek
Na ostro
A jak jsou na tom ty, které žádný spací úbor nepotřebují anebo jim překáží v pohodlném a ničím nerušeném spánku? Ženy, které nejraději spí nahé, mají vysoké sebevědomí a jednoduše ví, co chtějí. Rády provokují a také rády zkouší nové věci. Také milují dobrodružství a do všeho se vrhají po hlavě.
Až se budete dnes ukládat ke spánku, všimněte si, po jakém spacím úboru sáhnete a zjistěte, zdali se najdete v uvedené charakteristice.

About the Author

You may also like these