Čistý bazén

Vždycky jsem si přála mít doma na zahradě perfektní bazén. Jsem takový hodně vodní živel, takže jsem si přála bazén. Jenomže rodiče mi ho nechtěli jenom tak koupit. Rodiče mi řekli, že bazén mi koupí, když budu mít skvělé vysvědčení. A bylo to v osmé třídě, a tak jsem se velmi snažila. Měla jsem štěstí, že učení mi šlo skoro samo, takže na vysvědčení jsem měla opravdu skvělé známky. Myslím si, že rodiče na mě byli pyšní a že si s tím bazénem taky dělali trošku srandu, protože sami věděli, že budu mít skvělé známky na vysvědčení.

uv lampa

A samozřejmě jak jsem čekala, že jsem měla pravdu. A taky to tak dopadlo. Měla jsem perfektní známky, a tudíž mi rodiče slíbili bazén. Koupili mi krásný zaoblený bazén, který jsem si přála. A byl to plastový bazén zakulaceného tvaru a bylo to z webové stránky bazenygluc.cz. Taky jsem se tam musela pořídit lampu, aby byl bazén perfektní. Jedná se o UV lampu SP 1,16. Byla jsem ráda, že tam tuhle lampu ještě měli. Protože UV lampa SP1 16v je opravdu dokonalá a já jsem za tu lampu byla ráda. Nejenom, že to vypadá esteticky lépe, ale má příkon 16 wattů a je pro bazény do patnácti metrů krychlových.

osvětlení bazénu

Takže je to opravdu perfektní. A má rozměry 102 x 22 x 11 cm. Takže mně se tohle líbí, že je to taky praktické. UV lampy vydávají takové záření o vlnové délce 250 3,7 nanometrů, které má baktericidní účinky a zabíjí bakterie. Takže lépe jsem si opravdu přát nemohla. Nejlepší je, pokud se koupete v čistém bazénu. Já osobně bych asi tedy nesnesla, kdybych se musela koupat ve napínavém bazénu, kde seto bakteriemi jenom hemží. Proto na UV lamou SP-l 16w bazenygluc.cz opravdu nedám dopustit. Všechny bazénové věcí a příslušenství najdete na bazenygluc.cz, takže neváhejte a podívejte se tam. Ceny jsou příjemné, takže se nemusíte bát, že by vás bazénové příslušenství vysálo z peněz.

About the Author

You may also like these