Dejte si něco dobrého

Máte rádi dobrou kávu, aperol nebo třeba víno? Dáte si občas rádi dobrý dortík, který je vyrobený jen z kvalitních surovin, a hlavně s láskou? Všechno si můžete dát v kavárně, která vás okouzlí nejen svým jedinečným interiérem, ale hlavně skvělou kávou a lákavými zákusky. Cukrárna Hradec Králové Pink Roses je vyhlášená svým vynikajícím sortimentem, který si můžete dát v klidu doma, a nebo u nás. Náš interiér je jedinečný, protože je plný růžových růží, které sou doplněny pohodlnými křesílky a pohovkami, na kterých se vám bude svět skvěle.

ovocný dort

Každý si někdy rád zajde na něco dobrého
Pokud jste občas ve městě nebo hledáte ideální program, rozhodně zvolte návštěvu naší kavárny. Máme v nabídce velké množství dortů a dalších sladkostí, které vás dostanou svou chutí. Vaříme a pečeme pouze z kvalitních surovin, jako je čokoláda, med nebo ořechy. U nás nenajdete žádné náhražky. Umíme péct skvěle a rádi vám upečeme dort nebo zákusky k jakékoliv příležitosti.

barevné makronky

Chcete vidět naše výtvory? Upečeme vám jednodušší dorty, ale s přehledem zvládáme i svatební dorty nebo dětské narozeninové kousky. Na sociálních sítích najdete fotografie a často i komentáře našich spokojených zákazníků, kteří si už na našich dobrotách pochutnali. věříme, že si i vy vyberete z naší široké nabídky. Chcete cupcaky, tartaletky nebo třeba Pavlovu? Pravidelně chystáme do naší cukrárny dobroty z prvotřídních surovin, na kterých si pochutnávají lidé z širokého okolí. Zastavte se u nás na něco dobrého ke kávě, nebo u nás můžete strávit příjemné chvilky nad letním drinkem. Svým zákazníkům nabízíme širokou nabídku sladkostí i nápojů, aby si mohl každý vybrat to svoje. Naše kavárna je vyhledávanou destinací návštěvníků našeho krásného města, kteří hledají hezké místo s příjemnou obsluhou a vynikajícím sortimentem. Zastavte se u nás i vy a vychutnejte si něco z našich vitrín.

About the Author

You may also like these