Nový koberec

Koberec v domě se během dní až měsíců neustále špiní a to i přes to, že po něm proženete během týdne vysavač. Pokud máte vysoké chlupy, tak tento fakt platí dvojnásob, protože se v něm špína mnohem více usazuje. Pokud už jste nad ně a zkusili jste vyčistit koberec nejrůznějšími způsoby a stále to nejde, tak se obraťte na profesionály. Ti se v čistění koberců vyznají a mají s nimi nejlepší možné zkušenosti.

Koberec (3)

Čištění koberců a ceník s ním spojený je k dohledání na webových stránkách firmy Wismont. Tato firma se zabývá čištěním perských a vlnitých koberců už nějaký čas a má s nimi ty nejlepší zkušenosti. Firma používá na čištění přípravky Prochem, které jsou šetrné nejen pro materiál, ale také pro Vaše zdraví. Zaměstnanci pro pravidelně školení a mají ke každému zákazníkovi individuální přístup. Odstraňují chlupy od domácích mazlíčků a také Vás zbaví virů, bakterií a v neposlední řadě alergenů. Navíc nečistí pouze domácnosti, ale můžete jejich služby využít i ve firmách, či komerčních prostorách. Dokonale se tato firma hodí do čištění kino sálů, zasedaček a dalších prostor.

Koberec

Mimo koberců a čalouněného nábytku se zabývají i jinými pracemi. Mezi tyto práce patří čištění matrací, strojní čištění podlah, leštění podlah, mytí oken a žaluzií a také čištění a renovace schodů. Kompletní ceník si lze prohlédnout na jejich webových stránkách, kde je detailně popsaný. Pokud byste chtěli však prokonzultovat jiný problém, můžete se na firmu otočit po telefonu, nebo si vyhledat v kontaktech email. Navíc se zde můžete podívat na reference zákazníků, kteří již služby využili a jak s nimi byli spokojeni.

Pokud si tedy nevíte už s Vaším kobercem rady, tak využijte služeb této firma, zaručeně budete s finálním výsledkem spokojeni a doporučíte toto čištění rodině, nebo přátelům. Proto neváhejte a objednejte si jejich služby už nyní.

About the Author

You may also like these