Odkud přišel k nám kratom

U nás tak velký strom, jako je kratom nenaleznete. Je to jednoduché, protože zde nemá tak dobré podmínky pro svůj růst. Na druhou stranu například v Thajsku, Malajsii nebo Indonésii je tento obrovský strom zcela běžný. Navíc byste ho ani nemohli přehlédnout, jelikož na několika možných místech dosahuje až 30 metrů. Nejdůležitější jeho součástí jsou listy, které jsou v podstatě stále zelené, ale jakmile přijde období sucha, tak začnou opadávat. Listy se suší, a zpracovávají podle dlouhodobých tradic a k nám se dováží v několika možných barvách. Důležitým hlediskem pro výběr správné barevné škály je zabarvení žilek ve spodní části listu. Zakoupit tak můžete různé kratom druhy, které budou působit i odlišným způsobem.

druhy kratomu

Barvy a druhy kratomu

V nabídce je kratom zelený, červený, bílý a žlutý nebo zlatý. Tato barva hraje důležitou roli a v podstatě rozhoduje o tom, jaké bude mít kratom vlastnosti. Je možné, že zpočátku nebudete vědět, který kratom bude ten nejlepší pro vás, což je celkem pochopitelné, jelikož ne každý zná jeho sílu. Ideální je pořídit si testovací balíček a podle toho se soustředit na další nákupy.

kratom

Trh je poměrně dobře zásobovaný tímto práškem, který se navíc ještě rozděluje podle druhů. Jeho síla se posuzuje podle toho, kolik v sobě bude ukrývat alkaloidů. Za nejlepší se považuje takový, který má v nabídce označení Super, který mohou vyzkoušet i začátečníci. Je zde vyvážený podíl alkaloidů.
Za zmínku v tomto případě rozhodně stojí zelený kratom Super Green A+, který patří mezi spotřebiteli k velké poptávce. Stejně tak tomu je i u bílého kratomu Super White A+. Procento alkaloidů obsažené v listech se pohybuje od 1% do 2%, což je dosud nejvyšší prokázaná hodnota. V nabídce jsou samozřejmě další žádané druhy kratomu, ale vždy se jedná o hodně individuální záležitost. To co vyhovuje jednomu, skutečně nemusí být pro druhého tím pravým na jeho neduhy.

About the Author

You may also like these