I zdánlivě nízké příjmy mohou na půjčku stačit

Neuznali vám v bance vaše příjmy, ale vy i přesto potřebujete půjčku? Pak to můžete zkusit v nebankovní společnosti. Vhod vám může přijít právě americká hypotéka bez dokládání příjmů, i když je její zažitý název matoucí a ve skutečnosti neznamená to, co si o ní lidé zpravidla myslí. To ještě ovšem neznamená, že vám nepřijde vhod. Nebankovní hypotéka je půjčka, na kterou se můžete spolehnout, a to platí i v této situaci!

balíčky peněz

Pokud vám banka nepřidělila půjčku kvůli výši vašich příjmů, tak to znamená, že se obává, že své finanční závazky, které z požadované půjčky vyplývají, nebudete schopni plnit. To může být pravda, ale také to být pravda nemusí. Banky mají nastavena velice přísná kritéria, která mohou dělat vrásky i lidem, kteří mají pravidelný průměrný plat a nikdy neměli žádné potíže se splácením. Zatímco banka vás odmítne v případě i toho nejmenšího stínu pochybnosti, tak nebankovní společnost si situaci důkladně rozebere a prověří, jak tomu je ve skutečnosti.
V každém případě počítejte s tím, že vám bez prokázání reálných příjmů půjčku nikdo nedá, a to opravdu nikde. Žádný věřitel nechce riskovat, že se tak dostanete do problémů, a on spolu s vámi.

Nicméně nebankovní hypotéka je v tomto ohledu opravdu jiná – pokud prokážete, jaký je váš pravidelný měsíční příjem (ať už jde o plat, mzdu, příjmy z pronájmu anebo sociální dávky), a jaké jsou vaše skutečné výdaje, tak se může stát, že vám po jejich odečtení zůstane dost na splácení půjčky a v tomto případě není problém vám půjčku poskytnout. Nebankovní půjčky vynikají individuálním řešením každé konkrétní situace, a právě proto, že jsou klientům šity na míru, mohou snadno reagovat na jejich potřeby.

výnos

Právě proto můžete získat nebankovní americkou hypotéku i v situaci, kdy vás v bance odmítli. Když budou vaše příjmy dostatečné a jako záruku za úvěr zvolíte vhodnou nemovitost, pak vám v cestě k penězům nic nestojí.

About the Author

You may also like these