Ketogenní neboli proteinová dieta


Spousta žen se každý den trápí se svou váhou. Občas to neřešíme, ale jsou dny, kdy nám to leze takzvaně na mozek a nejraději bychom vzaly nůž a kus toho tuku uřízly. Jenomže to není tak jednoduché, protože tuku v našem těle se dá zbavit jedině tak, že ho shodíte a teprve pak opět můžete vypadat hezky podle svých představ.

zásobník

  • Jak ale shodit přebytečné kilogramy, aby to takzvaně nebolelo? Některé diety jsou nastavené tak, že nejíme a máme shazovat kilogramy, jenomže hladověním jistě nic nevyřešíte a navíc si můžete zadělat na jiné problémy například se zažíváním a s celkovým fungováním vašeho spalování a ukládání tuků. To bychom určitě nechtěly a navíc jste to už párkrát jistě vyzkoušely, že dámy? Protože když přece chcete zhubnout, tak nesmíte jíst. Jenomže brzy zjistíme, že to nefunguje nebo ještě hůře, že se dostavil i jo-jo efekt.

Naopak ketodieta se zaměřuje na štěpení tuků z tukových zásob a to pomocí změny jídelníčku.

ovoce

Priority aneb změna jídelníčku

Změna jídelníčku je zásadní. Posléze bychom měly změnit i způsob a styl života. Samy nakonec uvidíte, že budete mít spoustu energie, kterou budete chtít vybít, nebo můžete začít chodit třeba na procházky. Základní je však změna jídelníčku. Jíst bychom měly pouze jídla, která mají vysoký obsah proteinů a žádné tuky a sacharidy. Jídla vám můžeme připravit přesně na míru a celý jídelníček přizpůsobit vašim potřebám.

  • Štěpení tuků následně probíhá samo a zcela automaticky. Jedná se o přirozený proces, který se v těle běžně odehrává, jenom my mu tímto pomůžeme dlouhodobě a díky tomu, že odstraníme tuky a sacharidy z vaší stravy, se nám podaří i dlouhodobě tento efekt udržet.
  • Užívejte si opět krásné a ladné křivky. Zhubnout můžete tolik, kolik sami budete chtít. Stačí to vyzkoušet a sami poznáte ten rozdíl. Nemusíte se obávat ani hladovění ani špatné nálady. Nebudete se cítit vyčerpaní právě naopak, vaše tělo bude jásat a bude plné energie díky přísunu těch pravých a výživných látek pro vaše tělo.

About the Author

You may also like these