Kam se podívat v Londýně?

4 typy, na co nezapomenou při návštěvě Londýna. 

1.) Přeci nesmíte zapomenou na ČAJ O PÁTÉ, to je prostě hřích. Čaj o páté je pro Anglii tradice. V Londýně najdete mnoho čajoven, kde si můžete vychutnat výborné čaje (i několik druhů) a k tomu si i něco zakousnout. Najdete i hotely či restaurace, kde mají i speciální čajové menu. A to si nemůžete nechat ujít. 

kultura

2.) Jste obrovským fanouškem čtení knih? Milujete i cizojazyčné knihy? Umíte anglicky, ale nikdy jste moc nečetli? Vůbec nevadí. Když už se v tom Londýnu nacházíte, tak nesmíte zapomenout na překrásné knihkupectví Judd Books, kde si prostě vybere každý. Je to něco mezi normálním knihkupectvím a antikvariátem, takže zde najdete velké množství knih a i levné knihy. A víte, co je prostě dokonalost? Pokud budete chtít knížku, která je nějak vysoko, tak si pro ni můžete vyšplhat po žebříku. A hlavně kousek od tohoto knihkupectví najdete i Britskou knihovnu, tak se tam nezapomeňte také podívat. 

3.) Další, na co nemůžete v Londýně zapomenout, tak je přeci fotbal. Pokud jste tedy fanoušek fotbalu a zrovna se při vaší návštěvě bude hrát fotbal, tak si tento obrovský zážitek nenechte ujít. Můžete navštívit buďto stadion, kde hraje Chelsea nebo stadion, kde hraje Arsenal. A víte, co je super věc? Můžete navštívit muzeum svého milovaného klubu. A to je obrovský zážitek. Uvidíte tam nejen fotografie, ale i velkou řadu pohárů. 

kultura

4.) Jste milovníkem Harryho Pottera? Tak to musíte okamžitě navštívit Studio Harryho Pottera. Najdete zde Příčnou ulici, vlakové nádraží, můžete navštívit Weasleyovi. Než to celé projdete, tak vám to může zabrat klidně 3 hodiny, ale stojí to za to. Můžete si tam pořídit hromadu koupit, koupit si suvenýry či si dát máslový ležák. Cena je sice vyšší, ale stojí to za takový zážitek. 

Takže určitě tyto místa navštivte, jelikož to ve vás zanechá neuvěřitelný a nezapomenutelný zážitek, který z hlavy už nikdy nedostanete. 

About the Author

You may also like these