Na černých kabelkách šetřit nemusíte

Všichni tak nějak víme, že černá barva je univerzální, a že pokud nevíme kudy kam a bojíme se, abychom neudělali nějaký módní přešlap, takže volbou černé barvy nikdy nic nezkazíme. A stejné je to i s černými kabelkami.

dívka na kole

Takže pokud nemáme příliš veliký cit pro módu anebo pokud nemáme chuť takové věci řešit anebo pokud chceme ušetřit čas strávený u skříně kombinováním outfitu pro daný den, tak tou nejlepší volbou, kterou nikdy nic nezkazíme, jsou černé kožené kabelky přes rameno . Ty se zkrátka hodí vždycky a ke všemu a udělají nám dobrou službu, ať už se nacházíme v jakékoli situaci.

dívky s kabelkou

A navíc jsou vysoce elegantní a pro mnohé dámy tím pádem i vysoce návykové. Snad každá žena takovou ve své skříni má. Je to totiž tak, že se jedná o klasiku, kterou pohodlně sladíme naprosto se vším, a která nikdy neomrzí. S takovou kabelkou se zkrátka nemusíme bát, že se nestrefíme do vkusu a do situace. S černou koženou kabelkou budeme nejen vždy vhodně vybavené, ale navíc s ní každého ohromíme. Vybírat totiž můžeme i ze značkových vysoce módních kousků, které osloví naprosto každého. Můžeme s nimi vyrazit do práce anebo na večírek a vždycky budeme za hvězdu. A pravděpodobně nám naši kabelku budou i mnohé další ženy závidět.

jednoduchá kabelka

V tomto případě se proto jednoznačně vyplatí pořídit si nejen jednu, ale rovnou klidně i dvě nebo tři takové kabelky. A vůbec tou největší trefou do černého je koupit si každý kousek, který nám zrovna padne do oka. Jisté totiž je, že takovou kabelku jednoznačně unosíme, a že kdybychom ji nechaly plavat, tak toho budeme ještě hodně dlouho litovat.

About the Author

You may also like these