Vodní relaxace

Nejen v létě si lze dopřát oddechovou půl hodinku ve vodě. Pokud máme možnost, a máme rádi vodní živel, tak si můžeme odpočinou i v obyčejné vaně s knihou v ruce a příjemnou hudbou. A samozřejmě s nějakou složkou k uvolnění napětí.
Ti, kteří mimo vany vlastní i vířivku jsou na tom ještě lépe, neb se mohou nechat masírovat vodním http://www.abjet.cz/serv01.htm proudem. Samozřejmě, že je to na svalstvo docela dobré a také i příjemné. Ovšem ještě by to něco chtělo. Co takhle nějakou příjemnou vůni?
Vřele doporučujeme zakoupit si vonné esence pro vířivky 5 l Chlorito. Toto veliké balení vám uspoří jak čas, tak i peníze. Nemusíte je pak kupovat tak často po menších “kouscích”.Žena ve vodě
Vůně do koupele, tedy zde speciálně do vířivek má něco do sebe. Jistě to má velký vliv na psychiku. Je velký rozdíl uvolnit si tělo, svaly a šlachy ve vodě která s prominutím páchne chlórem, nebo ve vodě, která příjemně voní například po vanilce. Ovšem, vůní je samozřejmě na výběr více. Za pozornost by jistě stála i vůně rozkvetlé louky. Každému dle jeho přání.
Způsob dávkování vámi zakoupené voňavé esence je dán specificky. Tedy je důležité znát obsah nádoby, tedy koupací, nebo vířivky samotné. Právě podle obsahu, tedy přesněji počtu litrů budete svou vůni dávkovat. Ne, nebojte se,i kdybyste dali o něco více, vůbec nic by se nestalo. Vůně by jen byla ještě intenzívnější. Na vaše tělo či snad pokožku by to nemělo vůbec žádný vliv. Každá esence prošla řádnou a pečlivou kontrolou, takže obavy skutečně nejsou na místě.
Na tom, jakou vůni si vyberete v podstatě nezáleží. Nejlépe je se řídit vlastním pocitem pohody a příjemného nadechnutí. Kdo má rád vůni fialek, tak si nekoupí vůni naprosto opačnou, že ano.Venkovní vířivka
Nuže vybírejte bedlivě a pokud si nebudete vědět rady, nechte si poradit od odborníků. Anebo ještě lepší řešení, kupte si od každé vůně jedno balení a máte pokoj. Postupně je můžete zkoušet. Žádná není nepříjemná a vy se budete moci nechávat překvapit.

About the Author

You may also like these